Kurumsal

Kuvve Bilişim Yardım Hakkımızda

Hakkımızda

Kuvve Bilişim, 2004 yılının başlarında, İnternet Kafecilikle bilişim sektörüne adım atmıştır. Bilgisayar teknik destek, Web tasarım, web programlama, seo hizmetleri gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Güvenilir hizmet anlayışını prensip edinmiş olan firmamız, müşteri menuniyetine önem vermektedir. Çalışkan kendinden emin, sürekli çözüm üreten bir anlayışla çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, bu doğrultuda kendisini sürekli yenileyen, müşteri beklentileri doğru tesbit edip zamanında hizmet sunan bir anlayışla çalışıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, güvenilir hizmet anlayışı ilkelerine sahip çıkmayı sürdüren bir firma olmaktır.

İsmimizin Anlamı?

Kuvve, kuvvet kelimesinin aynı olup bazı Arapça terkiplerde kuvvet mânâsıyla kullanıldıktan başka, dilimize mahsus şu mânâları da vardır: Fikir, niyet, tasavvur, henüz yapılmayan ve fiile gelmeyip tasavvurda bulunan işin hâli. Falan yere kadar bir demiryolu uzatılması kuvvededir. Henüz kuvveden fiile çıkmadı. Oyle bir şey kuvvede vardır gibi...

Bizim için Kuvve, hayata geçirilmeyi bekleyen fikir demek! Sizinde teknolojiyle ilgili bir fikriniz varsa, hayata geçirmek için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Kuvve bilişim olarak: Her marka bilgisayar, notebook, laptop, netbook, diz üstü, tablet cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal her türlü teknik hizmeti güvenilir bir anlayışla sunuyoruz. Web tasarım, web programlama, yönetilebilir site, yönetim paneli, e-ticaret gibi yazılımsal çözümler üretiyoruz. Firmanızı arama motorlarında ilk sayfalara çıkarmak için seo hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca animasyon tasarım, logo tasarımı ve çizimi, tanıtım çizimleri, çizgi film ve bilgisayar destekli özel çizimler hazırlıyoruz. Bilgisayar ve sarf malzemesi satışı, bilgisayar toplama, kartuş dolumu ve ikinci el bilgisayar alım satımı yapıyoruz.