ERP Çözümleri

ERP Çözümleri

ERP İşletmenizdeki tüm bilgi ve belgeleri bir araya toplayabileceğiniz, firmanızın geleceğine yön vermenize imkan sağlayacak raporlama imkanları ve yeni nesil teknolojileri içeren ticari bir yazılımdır.

ERP ile birlikte;
1) Firma çalışanları, kendi görev alanları ile ilgili işlemleri etkin bir şekilde yapabilir,
2) Firma yöneticileri de özel olarak hazırlamış olduğumuz Yönetici Raporlarını kullanarak mali ve işleyiş konularında güncel bilgi sahibi olabilirler. Gelecek risklere göre hareketlerini planlayabilirler.

Firmanızda birden çok Şube, Depo ve Masraf merkezini takip edip, evrak içerisinde bu birimleri seçerek, özgün kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Satın alma, Satış, Kasa, Banka, Kredi, Pos, Çek- senet vb. tüm işlemleri birden çok döviz türü ile takip edebilirsiniz. ERP'yi kullanmaya başladığınızda; müşterilerinize ait ticari bilgileri kaydedip, satın alma işlemleri yapıp, stoklardaki malzemelerin miktarını ve maliyetini takip edebilir, söz konusu ürünlerin satışını yapabilir, ürünlerin maliyetlerini son alış veya ortalama maliyete göre ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

ERP ile, Kasa ve banka mevcutlarınızı, henüz tahsilat ve ödemesi tamamlanmamış olan müşteri ve firma çek-senetlerini, tedarikçilere ve müşterilere ait borç ve alacak durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Tedarikçiler ve müşterilerle yapmış olduğunuz satın alma ve satış işlemlerine ait özet raporları almak suretiyle, ticari işlemlerde bulunduğunuz tüm kişi ve kurumların, aylık ve yıllık iş hacmini raporlayabilirsiniz.

ERP Yönetim modülü ile şirketinize ait tüm borç, alacak ve varlıkları tek ekranda raporlayabilir, ay bazında veya yıllık Gelir Gider Tablosunu ve Mali durumunuzu tek bir raporda görebilirsiniz.

ERP Muhasebe modülü ile Kanunen hazırlanması gerekli olan Bilanço, Gelir Tablosu ve Satılan Malın Maliyeti Tablosu, Ba-Bs Formu vb. tüm bildirim ve beyannameleri hızlıca hazırlayabilirsiniz.

ERP'de yaptığınız işlemler kolayca yedeklenebilecek olup, bu bilgilere dijital ortamda her zaman ulaşmanız mümkün olacaktır. ERP işletmenizin günlük işlerini ve raporlama ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak, iş hayatınızda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Kısacası, Firmanızın ihtiyacına uygun ERP Çözümleri üretiyoruz.