Yardım

Kuvve Bilişim Yardım

1. Nasıl Ulaşırım?

Yerimiz Pendik'in merkezinde olup, ister araç, ister toplu taşıma ile olsun ulaşımı çok kolaydır. Uzunlar Kebap'ın karşısı, İş Bankasının bitişiğindeyiz. Kime Sorsanız Gösterirler. Adres ve Google Maps için, bakınız; iletişim

2. Çalışma saatleri nedir?

Haftanın 6 günü hizmet veriyor olup, 9:00 ile gece 19:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

3. Arıza tesbiti ücretli mi?

Arıza tesbiti ücretsiz olup, siz onay vermeniz halinde işlem yapılmaktadır.

4. Servis süresi kaç gündür, nasıl çalışır?

Yazılımsal sorunlar çoğunlukla aynı gün içinde teslim edilmekte, donanımsal sorunlarsa onay verilmesinin ardından en uzun bir hafta içinde teslim edilmektedir.

5. Garanti süresi varmı, varsa ne kadar süre?

Donanımsal sorunlarda, kullanıcı hatası dışında, cihazın teslim tarihinden itibaren 3 ay (Üç Ay) tamiri yapılan sorun için garanti veriyoruz. Yazılımsal sorunlarınızda da yine kullanıcı hatası dışında 3 ay (Üç Ay) garanti vermekteyiz.

6. Dışarıya servis hizmetiniz var mı??

Anadolu yakasına sabah 9:00 ile 17:00 saatleri arasında servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetimiz ücrete tabi olup, ilave parça vs. takılmadığı taktirde 100 TL (Yüz) dir. Müşteri dışarı servis talep etmekle bu ücreti kabul etmiş sayılır. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

7. Ne tür bilişim hizmetleri sunuyoruz?

Kuvve bilişim olarak: Her marka bilgisayar, notebook, laptop, netbook, diz üstü, tablet cihazlarınız için yazılımsal ve donanımsal her türlü teknik hizmeti güvenilir bir anlayışla sunuyoruz. Web tasarım, web programlama, yönetilebilir site, yönetim paneli, e-ticaret gibi yazılımsal çözümler üretiyoruz. Firmanızı arama motorlarında ilk sayfalara çıkarmak için seo hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca animasyon tasarım, logo tasarımı ve çizimi, tanıtım çizimleri, çizgi film ve bilgisayar destekli özel çizimler hazırlıyoruz. Bilgisayar ve sarf malzemesi satışı, bilgisayar toplama, kartuş dolumu ve ikinci el bilgisayar alım satımı yapıyoruz. Daha fazlası için bizimle iletişim kurabilirsiniz.